DLA FIRM

Oferta dla firm

Separatory aerodynamiczne do czyszczenia i sortowania nasion ISM ©

SV SEPARATOR sp. z o.o. oferuje najlepsze ceny produktów, będąc bezpośrednimi przedstawicielami Charkowskiej Wytwórni Maszyn Do Czyszczenia Ziarna w Polsce i gotowi do współpracy przy tworzeniu sieci dealerskiej.

Jeśli prowadzisz działalność w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych, możesz uzyskać od nas materiały promocyjne, które pomogą Ci skutecznie sprzedawać Separatory ISM. Jesteśmy gotowi rozważyć możliwość bezpłatnego umieszczenia Separatora reklamowego ISM na Państwa terenie.

Dołączając do sieci partnerskiej, stajesz się częścią społeczności o wspólnym celu: zrobić więcej dla naszych klientów.

Razem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej

photo_2020-05-14_19-19-03

OFERTA

SEPARATORY ISM

są bardzo popularne na świecie od 2001 roku. Detaliści z powodzeniem prowadzą sprzedaż w Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Azji i Australii. Wielu rolników zapoznało się z naszymi produktami na licznych wystawach na terenie 5 kontynentów.

GWARANCJA

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2-letniej gwarancji. Wymiana i dostawa uszkodzonych mechanizmów w okresie gwarancyjnym jest bezpłatna w przeciągu 3-5 dni.

SERWIS

Call-center jest dostępny dla klientów w języku polskim i angielskim. Doświadczeni rzemieślnicy i inżynierowie pomogą Ci rozwiązać problemy techniczne i związane z uruchomieniem.

BRAND

Separatory ISM zajmuje wysoką pozycję na rynku. Przedstawiamy naszym klientom katalog w języku polskim, który zdradza zalety współpracy z nami.

DOSTAWA

Dostawa do magazynu lub sklepu w Polsce jest bezpłatna. Posiadamy magazyn naszych produktów w Warszawie.

JAKOŚĆ

Separatory ISM są zgodne z normami jakości UE zgodnie z EC Declaration Of Conformity.

INNOWACJE

CWCZ stoi u podstaw rozwoju maszyn do aerodynamicznego czyszczenia ziarna. Kolosalne doświadczenie naszych inżynierów jest chronione patentami. Innowacyjność i wysoka jakość to standard produkcji Separatorów ISM.

KONKURENCJA

Separatory ISM są liderami w swoim segmencie, co zostało wielokrotnie zauważone przez rolników i partnerów z całego świata. CENA za Separatory ISM jest bardzo konkurencyjna. Separatory ISM są bardzo skutecznym produktem handlowym!

kontakt

Więcej informacji przez telefon & email

+48 536 940 926 & info@sv-separator.com