KONTAKT

SV SEPARATOR

Nasz adres

Wołodyjowskiego 67A 02-724  Warszawa 

komunikacja

Email : info@sv-separator.com

NIP 5213899323

KRS 0000846396

REGON 386318154

sv separator

SV SEPARATOR sp. z o. o. – oficjalny przedstawiciel Charkowskiej wytwórni do czyszczenia Ziarna, absolutnego światowego lidera w dziedzinie aerodynamicznego czyszczenia i kalibracji materiałów sypkich.

Niezawodność, ekonomiczność i prostota konstrukcji naszych Separatorów ISM harmonizuje z innowacyjnym podejściem do czyszczenia siewnego i towarowego ziarna. 

My mamy duży staż pracy z rolniczymi gospodarstwami na terenie 5 kontynentów i ponad 5000 zadowolonych klientów. W związku z wejściem na nowy rynek przedstawiamy naszym partnerom wysoki stopień serwisowej obsługi i unikalną możliwość nabycia towarów po następujących cenach

Separatory ISM to urządzenia wielofunkcyjne, które jednocześnie czyszczą i sortują nasiona w jednym przejściu, zwykle wykonując funkcje równe kilku innym maszynom do czyszczenia ziarna.

Separator ISM może mieć „cyklonową osadową komorę” (COK). Pył, plewy i inne lekkie zanieczyszczenia są wydmuchiwane wraz z przepływem powietrza na zewnątrz komory separatora ISM i kierowane przez komorę cyklonową (COK) do specjalnego kosza zbiorczego. Separatory ziarna ISM są mistrzami w dziedzinie oszczędności energii elektrycznej. Mają najniższy pobór mocy na tonę czyszczonego ziarna wśród wszystkich podobnych maszyn na rynku.