Pierwsza duża wystawa kompleksu rolno-przemysłowego regionu „AGRO VINNYTSIA 2021” dobiegła końca.

Platforma przyciągnęła dużą liczbę kluczowych graczy na inteligentnym agro rynku.

Ekspozycje platformy oferowały dużą liczbę rozwiązań technologicznych i innowacyjnych, prezentacje najnowszych technologii z pokazem jej działania, kompleksowe systemy cyfrowe dla rolnictwa.

Rolnictwo jako rodzaj przemysłu nastawione jest na produkcję na dużą skalę. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty spożywcze rynek rolny nieuchronnie wdraża i stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne: digitalizację danych, zautomatyzowane systemy sterowania, drony polowe, dokładne nawożenie i aplikację pestycydów, czujniki do analizy gleby i wiele innych, co wskazuje na duży przełom. Dzięki tym rozwiązaniom można w najbardziej efektywny sposób zwiększyć płodozmian i sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty.

Rozwiązania technologiczne konstruktorów X33O odpowiadają potrzebom rynku. Zastosowanie czujników obciążenia, zautomatyzowanego systemu ruchu, modułowość systemu czyszczenia nasion umożliwia zintegrowanie Separatora Aerodynamicznego ISM z „inteligentną” farmą, w której jednostki są ze sobą połączone, a cały system jest w pełni lub częściowo autonomiczny.

Dziękujemy organizatorom wystawy za profesjonalizm.

Szczególnie dziękujemy odwiedzającym ekspozycję X330 na „AGRO VINNYTSIA 2021”. Do zobaczenia za rok!

Walentin Karwat

technolog +48501050830