NOWOŚĆ 11.03.2021

Międzynarodowe targi rolno-przemysłowe z demonstracją maszyn rolniczych

Kropyvnytskyi (Kirovohrad) Ukraina

1.10.2020 – 4.11.2020 W Kirowogradzie (Ukraina) odbyły się „Międzynarodowe targi rolno-przemysłowe z demonstracją maszyn rolniczych AGROEXPO”. Znaczące wydarzenie, które tradycyjnie gromadziło specjalistów z branży rolniczej, rolników, inżynierów, biznesmenów nie tylko z Ukrainy, ale także z bliskiej i dalekiej zagranicy.

Na powierzchni 100m2 zaprezentowano szeroką gamę Separatorów ISM produkowanych przez firmę CWMCZ (Separatory ISM-5, ISM-5 COK, ISM-10 i ISM-10 COK oraz samojezdny kompleks czyszczący SOK-25). Pochmurna pogoda nie przeszkodziła naszemu zespołowi w przeprowadzeniu prezentacji przez trzy dni targów i zaprezentowaniu produktu, który jest już dobrze znany większości rolników: Separator do czyszczenia i kalibracji materiałów sypkich ISM.

Biorąc pod uwagę stan pandemii COVID-19 na Ukrainie, liczba odwiedzających wystawę przekroczyła oczekiwania. Według administracji wystawy zarejestrowano 6000 zwiedzających i 450 wystawiających firm. Podczas wydarzenia doświadczony zespół naszych menadżerów poinformował o sprzedaży około
40 maszyn, co jest doskonałym wskaźnikiem zaufania konsumentów do naszego produktu.

 

Szczerze mówiąc, odwiedzanie takich wystaw Agro to tradycja naszej firmy i integralna część procesu technicznego doskonalenia naszego produktu – Separatora ISM.

Gdzie, jeśli nie na takim wydarzeniu, usłyszysz wszystkie uwagi i sugestie użytkownika końcowego? Za plecami naszego zespołu odbywają się wystawy w USA, Kanadzie, Niemczech, Francji i wielu innych krajach. Wszystko to jest nieocenionym doświadczeniem w komunikacji z partnerami, konsumentami i konkurentami.

wdzięczność

Wśród ogółu odwiedzających nasze stoisko wyróżniają się nasi już ugruntowani klienci. Ich publicznie pozytywne opinie przyciągają uwagę, co wzmacnia naszą kampanię marketingową. Wyrażamy Państwu naszą szczególną wdzięczność!

Zespół SV SEPARATOR sp z o o, będący wyłącznym przedstawicielem CWMCZ w Unii Europejskiej, ma przyjemność zaprosić Państwa na ”CENTRALNE TARGI ROLNICZE” w dniach 23-24 kwietnia w Warszawie oraz “ZIELONE AGRO SHOW” w dniach 22-23 maja Lotnisko Ulez, gdzie zapraszamy zapoznać się z zasadami Separatorów ISM, zobaczyć i uczestniczyć w separacji materiałów sypkich.

Swietłana Wołoszczenko

PR manager +48796102194