NOWOŚĆ 07.09.2021

Jarmark Soroczyński

Zakończyła się tradycyjna impreza – Jarmark Soroczyński, który odbywał się na Ukrainie w ostatnich dniach sierpnia od XIX wieku do chwili obecnej. Tradycyjnie obecność na Targach ekspozycji naszej firmy – Х330 (Charkowska Wytwórnia Maszyn Do Czyszczenia Ziarna), ponieważ goście wystawy mogą kupić nie tylko rękodzieło, nowoczesne wyroby przemysłowe, produkty spożywcze i dania tradycyjnej kuchni ukraińskiej. Sektor rolniczy jest szeroko reprezentowany na Targach.

 

Nasz zespół zwrócił uwagę ukraińskiej hodowli na pięć jednostek, w tym: gigantyczny samobieżny ISM SOK-25, cztery Separatory Aerodynamiczne ISM oraz jednostkę obróbki wstępnej ISM APO-50, która jest niezbędna do oddzielenia dużych zanieczyszczeń z oddzielonej masy .

Jedna z naszych jednostek, najpopularniejszy model Separator ISM-5, nieubłaganie oddzielała się na całych Targach, chętni mogli na własne oczy przekonać się o dostępności i łatwości sterowania Separatorem. Chętnie udostępniliśmy naszym klientom materiał siewny uzyskany po wydzieleniu do badań laboratoryjnych i określenia jego kiełkowania.

sok-25

Temat kiełkowania nasion był w dzisiejszych czasach często poruszany w pracy z klientami. Wielu z nich, jeśli mówimy o biologicznej wartości nasion, preferuje material producenta kwalifikowanych nasion. Jednak tendencja do pozyskiwania materiału siewnego własnej produkcji nabiera rozpędu. Coraz częściej rolnik korzysta z aerodynamiki, aby oczyścić i skalibrować swoje uprawy, ponieważ tylko w strumieniu powietrza można oddzielić słabe, chore lub puste nasiona od równie zdrowych, wartościowych nasion.

Aby nie być bezpodstawnym, osoby zainteresowane produkcją maty siewnej z całkowitej masy nasion, o kalibrację istniejącej maty siewnej, ale wątpiących w skuteczność naszych maszyn prosimy o przesłanie materiału siewnego, opracujemy to na naszej maszynie i możesz być pewien, że będziesz zadowolony z wyniku.

pszenica
photo_2021-09-07_13-31-56
photo_2021-09-07_13-31-41

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Sorochinskaya 2022, gdzie na pewno będziemy!

Walentin Karwat

technolog +48501050830